BÁV aukción vásárolt, Herman Lipót olajfestmény! Fürdőzök, olaj/vászon! Jelzett: Herman Lipót - Festmény | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
BÁV ART Aukciósház és Galéria | axioart.com
BÁV ART Műkereskedelem
65 millió forint: Ilyen magas árról még sosem indult festmény a BÁV-nál - Helló Sajtó!
Calaméo - BÁV Aukciósház
80. Művészeti Aukció
BÁV Rt. 47. Ékszer és 102. festmény aukció (BÁV Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt., 1998) - antikvarium.hu